226 | ODPOČINEK
GRUS Jaroslav (1891 – 1983)
- vyvolávací cena: 30 000 CZK
- dosažená cena: 46 000 CZK
- Live stream výtvarného umění (3.3., 17 hod.)
Olej na sololitové desce, 81 x 120,5 cm, rámováno, pod sklem.